Klasa IIIa- o nachyleniu humanistycznym
wychowawca: Iwona Lewandowska
1.Bienkiewicz Katarzyna
2.Bojko Sylwia
3.Bucyk Anna
4.Bulicz Karolina
5.Cyfka Anna
6.Dębska Katarzyna
7.Dutkowiak Paulina
8.Filipowiak Grzegorz
9.Gajewska Jagoda
10.Grzelczak Kamil
11.Grzybek Paulina
12.Hybsz Dawid
13.Iwachów Magdalena
14.Kamalski Łukasz
15.Kłębicka Ilona
16.Kowalska Anna
17.Lech Przemysław
18.Leszczyszyn Ewelina
19.Majka Małgorzata
20.Markowska Daria
21.Maziakowski Marcin
22.Nowostawski Roman
23.Proczka Małgorzata
24.Skrzypczyk Katarzyna
25.Sobańska Malwina
26.Solecka Agnieszka
27.Świrkowicz Monika
28.Zakowicz Kornelia
Klasa IIIb – językowa
wychowawca: Małgorzata Socha, Sylwester Maciejewski
1.Bernadek Natalia
2.Biedrowska Natalia
3.Biernat Dariusz
4.Bzodek Alicja
5.Cerazy Emilia
6.Drałus Dominika
7.Dudek Przemysław
8.Filipiak Anetta
9.Folmer Natalia
10.Jarosz Barbara
11.Jarosz Małgorzata
12.Kembłowska Kamila
13.Klejewska Bogumiła
14.Kowalska Katarzyna
15.Łuszczek Katarzyna
16.Łysoń Katarzyna
17.Michalak Natalia
18.Mroczek Elwira
19.Pawlicka Kamila
20.Pawlik Mateusz
21.Piskozub Piotr
22.Sip Anna
23.Szczurek Sandra
24.Szulc Michalina
25.Tarka Maciej
26.Wojtyczka Marcin
27.Wójciak Marek
28.Wybierała Dagmara
29.Zakrzewska Agata
Klasa IIIc - matematyczno – fizyczna
wychowawca – Eugenia Hajdun
1.Badłak Piotr
2.Białaszkiewicz Marcin
3.Czajkowski Michał
4.Dworaczyński Maciej
5.Frąckowiak Piotr
6.Gajzler Maciej
7.Gładkowski Tomasz
8.Iwachów Małgorzata
9.Jankowska Magdalena
10.Jaworski Przemysław
11.Kaliciński Artur
12.Kruk Kornelia
13.Lejman Alicja
14.Piątkiewicz Krzysztof
15.Pietrzak Anna
16.Pomogier Natalia
17.Rak Beata
18.Rybarczyk Magdalena
19.Słodzińska Katarzyna
20.Stasiak Jakub
21.Wachowiak Marcin
22.Wiertlewski Michał
23.Wnuk Tomasz
24.Wojtyczka Eliza
25.Kołodziej Bartosz
Klasa IIId
wychowawca: Kazimierz Kobusiński
1.Barańska Sylwia
2.Drab Jacek
3.Funka Katarzyna
4.Ignasiak Natalia
5.Jasięga Anna
6.Jaskot Krystyna
7.Kaczmarek Anna
8.Kępka Monika
9.Klimkowski Piotr
10.Kotwicki Przemysław
11.Kujstra Elwira
12.Kurzawa Paulina
13.Łabaczuk Iga
14.Marusiak Magdalena
15.Marusiak Michał
16.Mazurkiewicz Alicja
17.Olszewski Rafał
18.Pilipa Anna
19.Romanowicz Adriana
20.Skiba Łukasz
21.Słodzińska Irena
22.Tuźnik Paulina
23.Woroniak Paweł
24.Zakrzewska Dorota
25.Urbańczyk Sebastian
Klasa IIIe
wychowawca: Alicja Susser
1.Bagiński Andrzej
2.Bienkiewicz Michał
3.Ciupak Anna
4.Drozd Adam
5.Góral Justyna
6.Guzik Małgorzata
7.Hen Agnieszka
8.Hodowany Grzegorz
9.Jankowski Andrzej
10.Kijanka Aleksandra
11.Krawczyk Alicja
12.Kwaczewska Ewa
13.Marusiak Michał
14.Matecki Arkadiusz
15.Niedbała Tomasz
16.Pawłowicz Wojciech
17.Siudy Daniel
18.Smykowska Ewelina
19.Sobański Mariusz
20.Strychowski Bartosz
21.Tarnowska Marta
22.Walczak Paulina
23.Winnicka Natalia
24.Wybierała Ada
25.Wybierała Mariusz
26.Żmuda Sebastian
Klasa IIIf
wychowawca: Zofia Kempiak
1.Adamiak Katarzyna
2.Alcer Marzena
3.Bartkowiak Maciej
4.Biernat Magdalena
5.Bugajna Marta
6.Górnicka Agnieszka
7.Grzesiak Adam
8.Grzybek Renata
9.Hauder Katarzyna
10.Kot Artur
11.Krawiec Iwona
12.Król Bartosz
13.Król Katarzyna
14.Małysz Anna
15.Mierzejowska Magdalena
16.Nowak Sebastian
17.Plewka Monika
18.Podkowicz Aleksandra
19.Posor Michał
20.Rajfur Patrycja
21.Rajfur Paulina
22.Siemaszko Piotr
23.Sikacka Judyta
24.Tokar Przemysław
25.Tokarska Magdalena
26.Zając Maria
27.Zientalak Damian
Klasa IVa
wychowawca: Leszek Żuber
1. Brozik Anna
2. Ciesielska Agnieszka
3. Cieślak Kornelia
4. Czerwik Mateusz
5. Dziurkowska Izabela
6. Gaudziński Tomasz
7. Gbiorczyk Michał
8. Grzyb Anna
9. Guzik Emilia
10. Jasiński Sławomir
11. Kądziela Maciej
12. Kopij Krzysztof
13. Konieczna Diana
14. Korzeniowski Robert
15. Kulik Paweł
16. Lis Justyna
17. Lizak Olivier
18. Mamet Maciej
19. Romanowicz Radosław
20. Sikorska Marta
21. Skorupa Michał
22. Szatkowski Konrad
23. Szleper Anna
24. Szneka Robert
25. Stasiewicz Emilia
26. Mazur Damian
27. Trzcińska Monika
28. Wiśniewski Dawid
29. Wójcik Mariusz
30. Zalewski Łukasz
31. Łukaszewski Tomasz
32. Wszołek Karol