W czwartkowe południe (22.12.2022r.) w naszej wesołej, zielonej szkole odbył się koncert, dzięki któremu mogliśmy odnaleźć magię świąt Bożego Narodzenia. Na scenie pojawili się aktorzy – amatorzy: Wiktoria Kołodziej, Amelia Wasielewska, Julia Majewska, Nikola Bryś, Filip Gradzik i Wojciech Szakiel, którzy odegrali współczesną scenkę wigilijną oraz wielu muzyków i solistów. W auli podczas uroczystości mogliśmy usłyszeć tradycyjne kolędy w nowej aranżacji oraz najpopularniejsze piosenki świąteczne. Chór w składzie: Emilia Sokół, Nina Bolińska, Julia Kasprzyk, Otylia Łochowska, Sonia Maryjowska, Wiktoria Burszowska, Julia Ranoszek, Zuzanna Gajowa oraz zespół szkolny w składzie: Maksymilian Golec, Franciszek Jaskulski, Adrian Kamiński, Maciej Gryglewicz, Karol Wołkowski, Mikołaj Zakrzewski, Michał Tymański, wprowadził publiczność we wspaniały taneczny nastrój, a pani dyrektor życzyła wszystkim obecnym gościom dużo zdrowia, spokoju i niezapomnianych wzruszeń. Para prowadzących, Aleksandra Nocna oraz Marcin Szmigiel, przypomniała również wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w życiu każdego z nas, pełen nadziei, wytchnienia i pojednania. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami udali się na zaplanowane i wcześniej przygotowane wigilie klasowe, którym towarzyszył dobry nastrój oraz wesoła kolęda.

• 1_1
  • 1_10