W tym roku po raz kolejny udało się zorganizować akcję mikołajkową na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miliczu. Przygotowaliśmy aż 70 paczek pełnych słodyczy, pluszaków, artykułów szkolnych oraz higienicznych. Spotkanie z naszymi wyjątkowymi gośćmi odbyło się w auli I LO. Rozpoczęło się kolędą w wykonaniu przez naszego szkolnego chóru w atmosferze oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nie pozwolił na siebie długo czekać, przybył z prezentami oraz uroczymi Śnieżynkami. Wszyscy mogli porozmawiać z Mikołajem oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. To wyjątkowo wzruszające spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem znanych wszystkim kolęd. Za poświęcony czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!
Szczególnie gorące podziękowania kierujemy do całej społeczności uczniowskiej I LO, wychowawców klas, nauczycieli, samorządu szkolnego, oraz naszego chóru w składzie: Nina Bolińska, Zuzia Gajowa, Otylia Łochowska, Wiktoria Burszowska, Sonia Maryjowska, Julia Ranoszek, Julia Kasprzyk, Adrian Kamiński i Maciej Gryglewicz, który przygotował koncert pod przewodnictwem Emilii Sokół. Bez Waszej życzliwości, dobroci i otwartych serc to wydarzenie nie mogłoby się odbyć!

• am_1
  • am_10