29 października uczniowie I LO w Miliczu- z klasy: 1a, 1b, 1c, 1d, 1f, 2a, 4a wraz z wychowawcą - profesorem Arturem Czujowskim, z profesor Małgorzatą Pernak-Ryś i profesorem Marcinem Chytrym uczestniczyli w wycieczce do Zamku Książ koło Wałbrzycha.
Nasi uczniowie przy pięknej pogodzie w punkcie widokowym mogli podziwiać doskonałą scenerię, bo stąd rozpościerał się malowniczy widok na Zamek Książ. Kulminacją naszej wycieczki było wejście na Halloween w mury zamku i nocne jego zwiedzanie.
Miejsce to bardzo ładnie wygląda wieczorem, jest pięknie oświetlone i w dodatku przy świetnej pogodzie robi na zwiedzających niesamowite wrażenie. Dziękuję Wam, że udało nam się wyjechać na wycieczkę w to piękne miejsce.

• ksiaz_1
  • ksiaz_10