W dniu 04.10.2022 r., w naszym „zielonym liceum” miały miejsce otrzęsiny klas pierwszych. Całe wydarzenie składało się z 8 konkurencji: testu wiedzy o szkole, walki balonów, grze na instrumentach, wyławianiu jabłek z wody, pokonaniu toru przeszkód z jajkiem, jodze, ubijaniu białek i kole fortuny.

W klasyfikacji ogólnej po zaciętej walce zwycięstwoprzypadło klasie IE, która otrzymała puchar i kosz słodkości. W trakcie rywalizacji klasom pierwszym towarzyszyli i kibicowali wychowawcy: 1A – Artur Czujowski, 1B – Elżbieta Reszelka, 1C – Małgorzata Pernak-Ryś, 1D – Eugenia Hajdun, 1E – Małgorzata Łuszczek i 1F – Honorata Nowicka.

Całą uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącą Weroniką Broniecką i pod czujnym okiem opiekuna Marcina Chytrego. Gratulujemy wszystkim pierwszym klasom odwagi i zaangażowania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pięknego wydarzenia!

• otrz_1
  • otrz_10