W mury milickiego I LO zawitał dziś gość, pan profesor Tomasz Wielicki. Pan Tomasz Wielicki jest emerytowanym profesorem Craig School of Business, California State University, absolwentem I LO w Miliczu i jednym z pomysłodawców i fundatorów Stypendium im. Łucji Skibińskiej, które od 27 lat przyznawane jest najlepszemu absolwentowi naszej szkoły. Pan Adam Aleksandrowicz, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów I LO i pan profesor Tomasz Wielicki wraz z  Dyrekcją szkoły debatowali nad budowaniem pozytywnego wizerunku szkoły, wzmocnieniem więzi z absolwentami I LO oraz kontynuacją tradycji, jaką stało się z biegiem lat Stypendium im. Łucji Skibińskiej. Wszystkim uczestnikom spotkania marzy się I LO jako szkoła z tradycjami, tętniąca życiem, przyjazna uczniowi, kształcąca wybitnych i wrażliwych na drugiego człowieka ludzi. Uczestnicy spotkania mają nadzieję, że powyższa idea wzbudzi zainteresowanie absolwentów ILO, którzy przyłączą się do działań na rzecz szkoły.