29. Finał WOŚP w I LO w Miliczu
Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu

10 marca 2021 roku rozpoczął się 25. jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Zakres merytoryczny konkursu obejmował w tym roku Księgę Ezechiela oraz Ewangelię św. Jana wraz z przypisami, komentarzami i słownikiem. Ze względu na pandemię konkurs odbywał się online. W etapie szkolnym z naszej szkoły wzięło udział 29 osób, spośród których 3 osoby z najwyższą liczbą punktów przeszło do etapu diecezjalnego. 21 kwietnia odbył się etap diecezjalny. 7 osób z diecezji przeszło do etapu ogólnopolskiego. W tej siódemce znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły: Klaudia i Wiktoria Krawczyk uczennice kl. II H, przygotowane przez s. Emilianę. 19 maja reprezentowały naszą diecezję i szkołę na etapie ogólnopolskim i zdobyły tytuł finalisty OKWB 2021.