29. Finał WOŚP w I LO w Miliczu
Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu
Dobrze jest wiedzieć dużo, ale lepiej jest wiedzieć więcej!:) Można przepracować w szkole wiele lat, można też być jej absolwentem i wciąż wielu rzeczy o niej nie wiedzieć… Można być uczniem I LO i nie znać marabuta czy pelikana i nie wiedzieć gdzie są w szkole pszczoly.

Zapraszamy do lektury artykułu o rzeźbach w naszej szkole autorstwa pani Andrei Müller-Fincker…

Panią Andreę mieliśmy przyjemność poznać, gdy napisała do nas z zapytaniem o rzeźby w naszej szkole w 2020 roku. Rozpoczęła się wymiana maili, ale także i pewnego rodzaju przyjaźń, dzięki której dziś prezentujemy pracę pani Andrei o rzeźbach znanego niemieckiego artysty,Gerharda Schliepsteina, które zdobią budynek I LO, a w przyszłości mamy nadzieję poznać ją osobiście i zaprosić do naszej szkoły, by mogła podzielić się z uczniami i nauczycielami swoją wiedzą i zainteresowaniami.

 

O projekcie rzeźbiarskimw budynku Reformrealgymnasiumw Miliczu