Wielki sukces odniosła nasza żeńska drużyna w rozgrywkach tenisa stołowego w ramach licealiady młodzieży. Po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu ( bez straty seta), awansowała do finału strefy wrocławskiej, który odbył się w Brzegu Dolnym.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów dziewcząt oraz 9 drużyn chłopców. Po zwycięstwie w 4 zespołowej grupie, przebrnięciu przez zaciętą fazę pucharową turnieju (3 zwycięstwa) nasz zespół spotkał się w finale że Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu i po ciekawej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji uległ 0:3, zdobywając srebrny medal i awans do finału dolnośląskiego. Finał dolnośląski rozegrany został również w Brzegu Dolnym z udziałem 8 najlepszych zespołów województwa dolnośląskiego. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji nasze dziewczęta po zwycięstwach w 4 z 6 meczów zajęły ostatecznie 5 miejsce przegrywając zaledwie 3:2 z zespołem z Lubina, który wywalczył ostatecznie srebrny medal. Naszą szkołę reprezentowały: Sandra Piech oraz Kornelia Banasiewicz.