Poniżej prezentujemy wybrane opinie o projekcie unijnym, realizowanym w kooperacji z Wyższą Szkołą Bankową. Zachęcamy Was do umieszczania własnych komentarzy.

O wystąpieniach publicznych:

„Na warsztatach bardzo mi się podobało. Mówiliśmy o ciekawych i przydatnych rzeczach.

W  pewnym stopniu były to zajęcia przydatne  do matury z języka polskiego. Myślę, że te warsztaty są bardzo dobrym pomysłem.”

Magda

„Podoba mi się to, że warsztaty prowadzone są w małych grupach ponieważ kazdy może w nich uczestniczyć tak samo. Zajęcia są prowadzone w zrozumiały sposób. Zdobywamy tu wiedzę i umiejętności, których nie ma na lekcji. Atmosfera jest bardzo sympatyczna. Wszystko tu jest zaskakujące i już nie mogę się doczekać następnego spotkania.”

Kasia

„Zajęcia były świetne, prowadzący kompetentny i dobrze przygotowany.”

Krzysiek

„Każdy z nas starał się w zajęciach czynnie uczestniczyć, zresztą nie dało się inaczej.

Z tych zajec wyniosłam bardzo wiele.”

Kasia

„Uczestnictwo w warsztatach przyda mi się w przyszłości.”

Ada

Pan prowadzący zajęcia okazał się bardzo sympatyczny, zainteresował nas tematem i  opowiadał wiele ciekawych anegdot.”

Ania

O projekcie:

Warsztaty prowadzone przez trenerów rekomendowanych przez WSB są ciekawe. Nie są to standardowe i nudne zajęcia. Oprócz cennych wiadomości nie brakuje żartów i anegdot. Godziny zajęć mijają bardzo szybko i szkoda, ze tak szybko.”

Gosia i Paulina

„Zajęcia organizowane przez WSB we Wrocławiu są świetnym sposobem na pożyteczne spędzenie czasu po szkole. Zajęcia są prowadzone przez fajną kadrę co daje szerokie możliwości edukacji w danym temacie. Jestem na każdych organizowanych zajęciach co świadczy o tym, ze są super.

Wszyscy uczestnicy zajęć ze sobą współpracują i świetnie się bawią. Polecam wszystkim.”

Krystian