XIV edycja konkursu stypendialnego Programu "zDolny Śląsk" - rok szkolny 2014/2015

Trwa nabór wniosków stypendialnych w XIV edycji Konkursu Stypendialnego "zDolny Śląsk" Fundacji Edukacji Międzynarodowej. Wypełnione wnioski można nadsyłać na adres Fundacji Edukacji Międzynarodowej do 29 sierpnia 2014 (decyduje data stempla pocztowego).

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie listy stypendystów nastąpi do 30 września 2014 roku.

Roczne stypendia "zDolny Śląsk" zostaną przyznane w czterech kategoriach: naukowej, artystycznej, sportowej i społecznej, a sfinansowane m.in. z dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego. O stypendia mogą starać się uczniowie i tegoroczni absolwenci szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa.

Fundacja Edukacji Międzynarodowej,

Adres siedziby: 53-534 Wrocław, ul. Zielińskiego 38

Telefon: +48 71 782 26 27   Faks: +48 71 782 26 20  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.