Szanowna Pani Dyrektor

Chciałabym w imieniu Fundacji Zaawansowanych Technologii serdecznie pogratulować wspaniałej organizacji Szkolnego Festiwalu Explory realizowanego w ramach Programu Szkolnych Festiwali Explory 2022. Na Pani ręce składamy gorące podziękowania dla całej dyrekcji, grona pedagogicznego, uczniów, pracowników administracyjnych i obsługi za zaangażowanie, entuzjazm i pracę włożoną w realizację przedsięwzięcia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Agnieszka Nowacka, która podjęła się zadania skoordynowania całości wydarzenia.

Mamy wielką nadzieję, że sukces, jaki odnieśliście Państwo przy realizacji wydarzenia będzie inspiracją i zachętą do zaangażowania w kolejne inicjatywy realizowane przez Fundację Zaawansowanych Technologii.

pobierz w .pdf