Dzisiaj, tj. 09.02.2023 r., w auli naszej szkoły odbył się koncert z okazji zbliżającego się święta zakochanych. Został on zorganizowany przez zespół i chór w składzie: zespół: Adrian Kamiński, Adrian Kulik, Franciszek Jaskulski, Maksymilian Golec, Maciej Gryglewicz i Marcin Baczkowski. Chór: Emilia Sokół, Karolina Nowak, Małgorzata Szulc, Julia Ranoszek, Nina Bolińska, Otylia Łochowska, Zuzanna Gajowa i Wiktoria Burszowska. Uczniowie przygotowali 7 nastrojowych piosenek: „Can't help falling in love” Elvisa Presleya, „Perfect” Eda Sheerana, „Kiedy jesteś tu” z filmu „Zaplątani”, „Aniołom szepnij to” Sanah, „Zaprosiłeś mnie do tańca” autorska piosenka jednej uczennicy, „Lubię mówić z tobą” Akurat i „Careless whisper” George Michaela. Piękne utwory w doskonałej oprawie instrumentalnej i wokalnej zaczarowały widownię i pozwoliły na chwilę refleksji nad uczuciami i skomplikowanymi nierzadko relacjami między ludźmi. Koncert prowadzili uczniowie z klasy 3B – Aleksandra Nocna i Marcin Szmigiel. Był to bardzo piękny i magiczny koncert, pełen miłości i uśmiechów.

• kw_1
  • kw_10