Siema!!!

W dniu 26.01.2022r., w auli naszego liceum miało miejsce zebranie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego wszyscy zgłoszeni wolontariusze otrzymali swoje zestawy startowe. W skład zestawu startowego wchodzi: puszka, identyfikator, komin oraz voucher na przekąskę do Piekarni Familijnej. Podczas spotkania miało miejsce również szkolenie na temat bezpieczeństwa przy kwestowaniu przeprowadzone przez policjantów z KPP w Miliczu.
W 31. Finale WOŚP kwestować będzie około 100 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miliczu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Miliczu, Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu, Zespołu Szkół w Miliczu oraz naszego I Liceum Ogólnokształcącego, a także kilku dorosłych wolontariuszy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

• zsz-wosp_1
  • zsz-wosp_10