W miniony weekend przeprowadzono eliminacje szkolne w grach komputerowych, celem wyłonienia najlepszej ekipy do międzyszkolnych rozgrywek PREDATOR GAMES 2023. Zgłosiło się 10 drużyn chcących rywalizować w Fortnite oraz 8 drużyn w League Of Legends, łącznie ok. 70 graczy. Podczas losowania podzielono zespoły na dwie grupy w każdej z gier, z których do półfinału awansowały dwie najlepsze. O wygranej decydowały mecze półfinałowe i finał. Zwycięzcami w Fortnite okazali się uczniowie klasy 2c – drużyna BANDYCI SOBLA. Natomiast w LOLa najlepsza okazała się drużyna BONIURKI składająca się z uczniów klas 4a,b,c,d . Koordynatorem rozgrywek był nauczyciel informatyki – pan profesor Mirosław Barteczka. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w lutowych rozgrywkach międzyszkolnych Sezonu 1.