21 kwietnia na Hali Sportowej przy SP 1 w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży.
Czas gry 2x20 minut. Mecz sędziował Pan Janusz Dutkowiak, który jest legendą i jednym z bardziej utalentowanych piłkarzy ręcznych w Miliczu(do wiadomości osób, które tego Pana nie znają, a ja miałem przyjemność razem grać w drużynie oldboyów mimo różnicy wieku ).

Wynik meczu:

I LO - ZS 7-11( bramki dla naszego liceum zdobyli : Piotrowski Adrian - 4, Stolarek Maksymilian - 1, Tomczyk Marcin-1, Mazik Miłosz - 1).

Klasyfikacja końcowa :
I miejsce ZS w Miliczu
II miejsce I LO w Miliczu.

Chciałbym podziękować całej mojej drużynie za wolę walki w dzisiejszych zawodach. Wiadomo przecież, że uczę moich zawodników poukładanej gry i według określonych zasad. Niestety dzisiaj to za mało, żeby wygrać zawody. Jeszcze ta gra jako tako wyglądała w pierwszej połowie, a z biegiem czasu było widać, że opadamy z sił.
Popełnialiśmy coraz więcej błędów własnych , a przeciwnik to wykorzystał i co przełożyło się na końcowy wynik.
Dziękuję klasom trzecim dla których były to ostatnie zawody w liceum, a w szczególności :
Kij Jan, Piotrowski Adrian, Tomczyk Marcin, Mazik Miłosz, Plewa Szymon, Ostrycharz Jakub, Stolarek Maksymilian i Zmyślony Mateusz. Zawsze mogłem liczyć na Waszą obecność zarówno podczas treningów jak i zawodów.

Szkołę I LO w Miliczu reprezentowali: Kij Jan, Piotrowski Adrian, Mazik Miłosz, Ostrycharz Jakub, Plewa Szymon, Stolarek Maksymilian, Tomczyk Marcin, Zmyślony Matusz, Kubiak Dawid, Staniewski Maciej, Szmigiel Marcin, Nawrot Mikołaj, Dorsz Igor.
Trener: Czujowski Artur