W rozegranym w środę 13.04 w Brzegu Dolnym finale dolnośląskim nasi tenisiści stołowi po raz kolejny świetnie zaprezentowali się w konfrontacji z zespołami wyłonionymi w finałach stref województwa dolnośląskiego. Po wygraniu rozgrywek grupowych nasz team spotkał się w półfinale z zespołem ZS nr 3 z Dzierżoniowa i po wyrównanym, zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu zwyciężył 3:2 awansując do finału. Finał podobnie jak 2 tygodnie wcześniej zagraliśmy z zespołem ZS nr VIII z Wrocławia i ponownie zespół wrocławski okazał się mocniejszy od naszych zawodników.

Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że w zespole naszych przeciwników wystąpił uczeń, który pochodzi z Ukrainy, jest od miesiąca uczniem tej szkoły i to jego postawa i dyspozycja sportowa przesądziły o sukcesie naszych rywali. Nasz zespół został wicemistrzem województwa dolnośląskiego, zdobył okazały puchar oraz srebrne medale wystąpił w składzie: Mikołaj Nawrot oraz Tomasz Waleński.