W czwartek 7 kwietnia 2022 roku, w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Uczniowie mieli okazje zobaczyć jaki wpływ ma palenie papierosów na nasze zdrowie i środowisko. Przedstawiona została również prezentacja na temat właściwego stylu życia. W tym samym czasie było można zmierzyć swoje ciśnienie oraz obliczyć  czynnik BMI.

Podczas długiej przerwy chętni uczniowie wzięli udział w quizie związanym z tematyką dnia, pierwsze miejsce zajęła Otylia Sikorska z klasy 3a, drugie miejsce należy do Magdaleny Wieczorek z klasy 2a oraz trzecie miejsce zajęli Mikołaj Skiba z klasy 1c i Wojciech Szakiel z klasy 2b. Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy!

Mieliśmy także do dyspozycji gogle dzięki którym mogli można było zobaczyć skutki spożywania alkoholu oraz narkotyków. Wszystkiemu towarzyszyła klimatyczna muzyka. Klasa 1a dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji.