4 kwietnia 2022r. w hali ATOL w Oleśnicy odbył się Finał Strefy Wrocławskiej w Koszykówce chłopców w ramach Licealiady Młodzieży. Czas gry 4x8 minut.

Rozlosowano dwie pary półfinałowe :
1 półfinał: I LO Oleśnica - SMS Junior Wrocław 58-62
2 półfinał : I LO Milicz - LO nr II Wrocław 32-59

Mecz o III miejsce I LO Milicz - I LO Oleśnica 19-50

Mecz o I miejsce
LO nr II Wrocław - SMS Junior Wrocław 98-75

Klasyfikacja końcowa :
I m LO nr II Wrocław
II m SMS Junior Wrocław
III m I LO Oleśnica
IV m I LO Milicz

Dziękuję całej drużynie za dzisiejsze zawody i za ambitną postawę w obydwu meczach. Super, że znaleźliśmy się w gronie czterech najlepszych zespołów w Finale Strefy Wrocławskiej. Znalazły się tutaj zespoły WKK Wrocław (LO nr. II Wrocław) , WKS Śląsk Wrocław (SMS Junior Wrocław), KK Oleśnica (I LO Oleśnica) . To zespoły gdzie na co dzień trenują i grają w ligach i gdzie koszykówka ma wielkie tradycje. Niestety nie dało się dzisiaj wycisnąć więcej z mojej drużyny, a przeciwnicy byli po prostu za mocni.

Dziękuję zawodnikom, którzy w tym roku kończą ,,zielone liceum". W szczególności: Jachimowski Jasiu, Owsiany Jakub, Iskrzycki Mateusz, Plewa Szymon, Tomczyk Marcin, Stolarek Maksymilian, Piotrowski Adrian, bo dla nich były to ostatnie zawody w tej dyscyplinie, a zawsze mogłem na nich liczyć.

Skład I LO w Miliczu : Jachimowski Jan, Owsiany Jakub, Piotrowski Adrian, Staniewski Maciej, Dobrzański Szymon, Kubiak Dawid, Iskrzycki Mateusz, Korzeniowski Adrian.

Gratulacje I LO
A. Czujowski