Dzień z prawem na SWPS
Vice mistrzostwo I LO - piłka nożna halowa dziewcząt
Euroweek 2020
I miejsce - piłka nożna halowa I LO!!!

30 stycznia w hali sportowej SP nr. 1 w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży. Do zawodów w kategorii chłopców zgłosiły wszystkie szkoły średnie z powiatu milickiego, czyli TL, ZS i I LO im. Armii Krajowej w Miliczu. Grano systemem,, każdy z każdym".

Czas gry 2x15 minut.

 

Wyniki meczów:
I LO - TL 5:3
TL- ZS 1:3
I LO- ZS 0:1

Klasyfikacja końcowa:
I m ZS w Miliczu
II m I LO w Miliczu
III m TL w Miliczu

 

Wiadomo było, że to całkiem inna drużyna I LO w Miliczu, w której składzie pozostał tylko jeden zawodnik w porównaniu z ubiegłym rokiem. Wyśmienicie to dzisiaj zademonstrował kapitan zespołu Adrian Misiek, który był prawdziwym liderem. Pokazał swój charakter piłkarski zarówno w obronie jak i w ataku. Był zdobywcą 3 bramek w meczu z Technikum Leśnym.
Dziękuję Adrianowi za reprezentowanie szkoły bo był to jego ostatni mecz w barwach I LO w rozgrywkach piłki nożnej halowej.
Mimo to zespół zielonego liceum rozegrał bardzo dobre zawody i zajął II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców.
Dobrze do drużyny weszli młodzi zawodnicy głównie z klas pierwszych, na których opierała się gra liceum w dzisiejszych zawodach. Zabrakło też trochę szczęścia w ostateczny sukces- ale to wszystko zaowocuje w przyszłości.
Chłopaki głowy do góry bo rozegraliście dzisiaj świetne zawody. Dziękuję za zdrowie i walkę pozostawione dzisiaj na boisku dla całej ekipy.

Skład ILO: Misiek Adrian, Kubiak Dawid, Tomczyk Marcin, Staniewski Maciej, Stolarek Maksymilian, Gembarowski Marcin, Możdrzech Kacper, Kaik Jakub, Piotrowski Adrian, Pkewa Szymon, Stencel Szymon, Woźniak Marcin.


Gratulacje I LO

 

00