Dzień z prawem na SWPS
Vice mistrzostwo I LO - piłka nożna halowa dziewcząt
Euroweek 2020
I miejsce - piłka nożna halowa I LO!!!

 

Świetny wynik osiągnął nasz zespół w finale strefy wrocławskiej w ramach Licealiady Młodzieży w badmintonie dziewcząt i chłopców. W rozegranym we wrocławskiej hali Hasta La Vista finale Licealiady w badmintonie wzięło udział po 12 zespołów dziewcząt i chłopców podzielonych na 4 grupy 3 zespołowe.


Po zwycięstwie w swoich grupach obie nasze drużyny awansowały do fazy pucharowej rozgrywek. Po wygranych spotkaniach ćwierćfinałowych nasze zespoły przystąpiły do walki o finał strefy wrocławskiej z bardziej utytułowanymi drużynami. Oba mecze zakończyły się niestety naszymi porażkami, które umożliwiły nam występ jedynie w meczach o III m.
W kategorii chłopców nasz zespół zdeklasował przeciwnika wygrywając zdecydowanie 3:0(nie tracąc nawet seta w 3 spotkaniach) zdobył brązowy medal i awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się również we Wrocławiu 28.11.


Natomiast w kategorii dziewcząt nasza drużyna stoczyła pasjonujący, zacięty i stojący na wysokim poziomie pojedynek, w którym uległa niestety 3:2 zespołowi XII LO z Wrocławia (w decydującym secie 11:10 dla drużyny przeciwnej).

 

Naszą szkołę reprezentowały: Daria Raczek, Alicja Żarczyńska oraz Martyna Paprocka.
Chłopcy wystąpili w składzie: Maciej Wójcik, Michał i Mateusz Perlińscy.

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03