29. Finał WOŚP w I LO w Miliczu
Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu

15.10.2019r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który zorganizowała klasa 2a wraz z wychowawcą p. Leszkiem Półrolniczakiem. Po powitaniu zebranych gości, odbyła się część oficjalna, podczas której wspólnie odśpiewaliśmy polski hymn, a przemówienie wygłosiła przewodnicząca SU Nikola Pawlak, która przypomniała wszystkim na sali, że nauczycieli powinno traktować się z szacunkiem.

W akompaniamencie skrzypiec uczennice rozdały naszym pedagogom drobne upominki w postaci jabłek, które były symbolem naszej wdzięczności. Wiele emocji wzbudził film, którego przygotowania podjęli się uczniowie klas drugich. Występując w nim wraz z nauczycielami pokazali, że szkoła to nie tylko obowiązki i żmudna nauka, ale także wiele radości i miłych chwil. Ważną częścią tej uroczystości było ślubowanie klas pierwszych, podczas, którego reprezentanci z dumą przysięgali m.in. godnie reprezentować naszą szkołę.


Nadszedł czas na część artystyczną. Uczniowie w przezabawny sposób zobrazowali życie szkolne, od wywiadówki po różne przedmioty, a to wszystko widziane ich oczami. Skecze wywołały salwy śmiechu.

Wam, drodzy nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni życzymy jak najwięcej satysfakcji z waszej pracy z młodymi ludźmi oraz siły byście pomimo licznych niesprzyjających sytuacji dalej kształcili nowe pokolenia Polaków.

A.K.

 

 • 00
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24