Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu
Stypendium Starosty Milickiego

5 marca w hali ATOL przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy odbyły eliminacje międzypowiatowe w koszykówce chłopców w ramach Licealiady. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 3 zespoły eliminacyjne, z których zwycięzca awansował do następnego etapu rozgrywek.

 

Grano systemem "każdy z każdym" 4x8 minut. W naszej grupie grały zespoły: II LO Oleśnica, I LO Milicz, PZS 1 Krzyżowice.

 

Wyniki meczy:
I LO Milicz- PZS1 Krzyżowice 27:11
I LO Milicz- II LO Oleśnica 18:38
II LO Oleśnica- PZS 1 Krzyżowice 36:21

 

Klasyfikacja końcowa:
I m II LO Oleśnica
II m I LO MILICZ
III m PZS 1 Krzyżowice

 

Dziękuję moim zawodnikom za dzisiejsze zawody i za wspólne treningi, które pozwoliły zająć drużynie I LO w Miliczu wysokie II miejsce. Dzisiaj z kolejną grupą młodzieży naszej szkoły zamykamy jakiś etap. Dziękuję: Adamowi Jaskulskiemu, Michałowi Smyrnów, Jakubowi Kokotowi i Bartoszowi Nocnemu, uczniom klas trzecich dla, których były to ostatnie zawody koszykówki w barwach naszego liceum. To między innymi z tą grupą zdobyliśmy w ubiegłym roku trzecie miejsce w finale strefy wrocławskiej.

O

d wielu lat jeździmy do Oleśnicy, gdzie z drużyną II LO z Oleśnicy rywalizujemy w tej dyscyplinie, zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców. Wiele razy na własnej skórze przekonaliśmy się jak dobre szkolenie koszykówki jest w Oleśnicy, począwszy od szkoły podstawowej - a czego brakuje w naszym mieście. To wszystko przekłada się na dobre wyniki w szkole średniej.
Teraz musimy zbudować nowy zespół, aby mógł osiągać najwyższe cele w kolejnych latach.

 

Skład I LO: Michał Smyrnów, Jakub Kokot, Adam Jaskulski( kpt.), Bartosz Nocny, Piotr Papierowski, Jakub Radny, Daniel Rak, Wiktor Wiertlewski.
Gratulacje dla całej drużyny

 

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07