Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu
Stypendium Starosty Milickiego
I a
l.p.

nazwisko

imię
1. Antkowiak Wiktoria
2. Antoniszyn Dawid
3. Bartkowiak Kacper
4. Bojko Katarzyna
5. Cisak Michał
6. Demeńczuk Dominika
7. Fornalik Hubert
8. Gil Dariusz
9. Gradzik Maciej
10. Kantorska Dominika
11. Kąkol Sebastian
12. Kubiak Michał
13. Kurczakowska Aleksandra
14. Lukić Justyna
15. Marcinkowski Piotr
16. Markiewicz Maciej
17. Mazurkiewicz Dominik
18. Michalski Konrad
19. Nestoruk Kamil
20. Ozga Mikołaj
21. Pasek Katarzyna
22. Przybylski Jakub
23. Pełczyńska Karolina
24. Rak Agnieszka
25. Szafran Adriana
26. Walczak Malwina
27. Wojtyczka Wiktoria
28. Wójcik Michał
29. Zacharewicz Aleksandra
I b
l.p.

nazwisko

imię
1. Borejszo Nikola
2. Cymbała Aleksandra
3. Iwanicka Dominika
4. Jadczyk Paulina
5. Korzeniowska Natalia
6. Kurowska Patrycja
7. Ławniczak Julia
8. Ławniczak Natalia
9. Łuczyszyn Tomasz
10. Łysek Nikola
11. Matuszczak Milena
12. Miękus Weronika
13. Nowacki Jan
14. Pawlak Hanna
15. Pernak Tobiasz
16. Przerwa Paweł
17. Pyczak Weronika
18. Raczek Piotr
19. Roszczak Nikola
20. Siatka Hubert
21. Sikorska Katarzyna
22. Sip Dominik
23. Słocki Michał
24. Szydłowska Marcelina
25. Tabaczyszyn Wiktoria
26. Twaróg Michał
27. Walniczek Sebastian
28. Wojtaszek Wojciech
29. Wójcik Natan
30. Zakrzacka Adriana
31. Zaradna Beata
32. Zaryczańska Barbara

 

I c
l.p.

nazwisko

imię
1. Bajserowicz Szymon
2. Borowiak Szymon
3. Chleboś Karolina
4. Dobrzański Jędrzej
5. Falentin Kacper
6. Ficek Adriana
7. Giermakowska Weronika
8. Jachimowska Michalina
9. Jaworska Weronika
10. Kmiecik Maciej
11. Kołodzińska Martyna
12. Lipińska Karolina
13. Mikołajczyk Marcin
14. Milian Alicja
15. Milian Szymon
16. Misiewicz Anna
17. Moczulska Alicja
18. Nowak Kinga
19. Nóżka Dominik
20. Pieróg Katarzyna
21. Plewa Marika
22. Przeworska Dominika
23. Rogowiec Alicja
24. Romanowski Rafał
25. Rząsa Paweł
26. Słabicka Klaudia
27. Słodzińska Barbara
28. Suliga Natalia
29. Sypko Kaja
30. Środa Monika
31. Tomczyk Zuzanna
32. Wachowiak Zuzanna
33. Zamirski Michał
34. Zdobylak Honorata
I d
l.p.

nazwisko

imię
1. Badowski Szymon
2. Bagińska Martyna
3. Banasiewicz Kornelia
4. Chudzik Kacper
5. Cieślik Dominika
6. Duda Wojciech
7. Glass Karolina
8. Golec Dorota
9. Grabowska Monika
10. Graf Karolina
11. Grzegorska Klaudia
12. Kępa Joanna
13. Kłak Damian
14. Kosela Natalia
15. Kowalczyk Aleksandra
16. Lewek Zuzanna
17. Masztalerz Karolina
18. Mogilan Marcin
19. Owczarek Joanna
20. Piechowiak Konrad
21. Plaskacz Karolina
22. Sadowska Katarzyna
23. Sekula Natalia
24. Stępień Aleksandra
25. Strechenbach Katarzyna
26. Strzech Adrianna
27. Tokar Hubert
28. Tymoczko Ewelina
29. Wawrzyniak Karolina
30. Włodarczyk Aleksandra
31. Wywiał Kamila
32. Zawieja Kinga