I   LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MILICZU

Ogłasza           XV Powiatowy Konkurs Młodych Informatyków

pod hasłem:     „Pojechać na ten koncert jest moim mrzeniem”.

Konkurs odbędzie się w dwóch grupach wiekowych:

Dla uczniów gimnazjów powiatu milickiego.

Dla uczniów klas I – II szkół ponadgimnazjalnych powiatu milickiego.

I etap konkursu polegał będzie na samodzielnym przygotowaniu pracy z wykorzystaniem dowolnego oprogramowania. Sposób wykonania prac uczniów jest dowolny musi jednak mieć związek z tematem konkursu. Prace powinny wpłynąć na adres I Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu do 15 maja 2015.
O zakwalifikowaniu uczestnika do finału konkursu decyduje Komisja Konkursowa na która typuje maksymalnie 5 najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej, autorzy tych prac uzyskają kwalifikacje do finału konkursu, który odbędzie się pod koniec maja 2015 roku.

Dokładnych informacji dotyczących konkursu udziela nauczyciel Technologii Informacyjnej i Informatyki I LO w Miliczu Sylwester Maciejewski. email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.