Projekt pt. "Enter your Future" trwał od 8 do 12 marca 2010 w I LO w Miliczu. Gośćmi naszymi były trzy studentki: Jidit z Węgier, Marina z Armenii oraz Jiajia z Chin. Studentki zamieszkały przez tydzień w domach licealistek: Izabeli Barańskiej z Krośnic, Natalii Wojciech z Cieszkowa i Hanny Szkop z Milicza. W ramach projektu uczniowie I LO brali udział w zajęciach warsztatowych i prezentacjach multimedialnych pogłębiając wiedzę o samej organizacji AIESEC, krajach reprezentowanych przez studentki, uczyli się przedsiębiorczości, komunikacji, kreatywności. Podczas negocjacji mogli też odgrywać różne role oraz poznać tajemnice inteligencji emocjonalnej. Zajęcia odbywały się w języku angielskim, a prowadzące starały się o atrakcyjność zajęć wzbogacając je o zabawy, tańce oraz gry językowe. Tradycyjnie już Dyrekcja szkoły przyjęła gości w gabinecie. W sympatycznej atmosferze, przy filiżance herbaty odbyło się krótkie spotkanie. W ostatnim dniu studentki pożegnano skromnymi upominkami z dedykacją, a one wpisały się do szkolnej kroniki. Koordynacją projektu zajęła się E. Hajdun.
Zapraszamy do galerii.