1 września o g.900 w auli I LO w Miliczu rozpocznie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wcześniej, o g.745 zostanie odprawiona w kościele pw.św. Andrzeja Boboli msza św. w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkół.
Uczniom klas II-III przypominamy, a uczniów kl.I informujemy, że 1 września obowiązuje strój apelowy.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2009/2010 chcemy złożyć Nauczycielom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia wytrwałości w realizacji zamierzonych celów, satysfakcji z pracy, a przede wszystkim, poczucia zawodowego spełnienia. Uczniom życzymy, aby szkoła dostarczyła Wam wielu niezapomnianych wrażeń, radości ze zdobywania wiedzy, a także wysokich wyników w nauce. Rodzicom, życzymy samych radości i wielu wzruszeń z sukcesów osiąganych przez dzieci.

Skromni i sympatyczni administratorzy serwisu I LO.