Tegoroczny bal charytatywny, z którego dochód miał być przeznaczony na odnowienie szkolnej auli, niestety nie odbył się.
Nie rezygnujemy jednak z wysiłków na rzecz pozyskania środków na ten cel. Ogłaszamy INTERNETOWĄ LICYTACJĘ niektórych cennych darów przekazanych na rzecz szkoły. Oto one:
Nr 1 – Konik rasy polskiej z hodowli pana Aleksandra Kowalskiego. Roczny ogierek, posiada paszport i badania genetyczne. Cena wywoławcza: 1 200 zł.
Nr 2 – Obraz „Gracja” namalowany przez p. Krystynę Mielnik. Suchy pastel na kartonie fakturowym o wymiarach 50x70 cm. o interesującej kompozycji i kolorystyce. Cena wywoławcza: 250 zł.
Nr 3 – Przekazane przez Burmistrza dwie oprawione kolorowe fotografie Milicza z lotu ptaka. Cena wywoławcza jednej : 50 zł.

Licytacja trwać będzie do końca kwietnia br. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny (071/30 40 012 lub tel/fax 071/38 41 206) lub e-mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Podczas składania ofert prosimy o podanie personaliów, adresu i numeru kontaktowego.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wycofania przedmiotu z licytacji, o ile nie uzyska on wymaganej ceny minimalnej.

ZAPRASZAMY do udziału w licytacji! Liczymy, że dzięki Państwa hojności uda się nam zgromadzić środki na zakup sprzętu oświetleniowego. Mamy nadzieję, że kiedy w czerwcu zaprosimy miliczan na spektakl teatralny, który przygotowuje Koło Teatralne, odbędzie się on na profesjonalnie oświetlonej scenie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia licytowanych przedmiotów.