W piątek trzynastego obchodziliśmy Dzień Św. Walentego zorganizowany przez Radę Samorządu Uczniowskiego.
Z tej okazji na szkolnych korytarzach można było spotkać uroczego amorka, zachęcającego do zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia.
Prężnie działała też poczta walentynkowa, z której dochód przeznaczony został na szczytny, jak na ten dzień przystało, cel. Pomagaliśmy Szpitalowi Onkologicznemu we Wrocławiu w ramach realizacji projektu „Mam haka na raka” jednej z drużyn.
Natomiast na trzeciej lekcji odbył się nawet… koncert o tej, której „ludzkość poświęciła całe tony papieru(…)”.

I tak na scenie mieliśmy okazję zobaczyć różne rodzaje miłości, począwszy od Miłości Fantastycznej w wykonaniu „Rusałek znad Baryczy” ( w skład grupy weszli: Krzysztof Mizera, Krystian Janaś, Małgorzata Folmer, Katarzyna Mikołajczak, Bartosz Małysz), przez Miłość bez Słów duetu Joanny Morcinek (skrzypce) i Henryka Grzywny (akordeon), Miłość Nieznaną wyśpiewaną przez Patrycję Magdzińską, Miłość Prawie Doszłą wytańczoną przez Karolinę Zmudę i Jakuba Bułynko, Miłość Znalezioną przez Joannę Jaskulską i p. Kazimierza Kobusińskiego, Miłość w Tańcu Agnieszki Folmer i Jakuba Bułynko, Miłość Niespełnioną w porywającej interpretacji zespołu „Dziady” (Natalia Linda, Emil Marciniak), skończywszy na Miłości Wyzwolonej przez Joannę Mulik i Jakuba Bułynko.
Po koncercie poznaliśmy także laureatki Konkursu na Kartkę Walentynkową dla Pani Dyrektor, którymi zostały Katarzyna Lejman i Monika Wojtas.

Zapraszamy  do galerii.