W dniu 02.02.2009 w spotkaniu z młodzieżą I Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu uczestniczyła deputowana do Parlamentu Europejskiego - Lidia Geringer de Oedenberg. Opowiedziała o pracy Parlamentu Europejskiego i swoich inicjatywach. Uczniowie wzięli także udział w minikonkursie z wiedzy o Unii Europejskiej, w którym nagrodami były gadżety Parlamentu Europejskiego. Na zakończenie spotkania deputowana ufundowała wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego dla najlepszego ucznia oraz jeden wyjazd jako fant na licytacji podczas balu charytatywnego (21 lutego), z którego dochód przeznaczony zostanie na przeprowadzenie remontu auli I LO.
za: www.lgeringer.pl

Zapraszamy serdecznie przedstawicieli innych ugrupowań politycznych, związanych z Parlamentem Europejskim, w kontekście nadchodzących wyborów deputowanych.