Już po raz czwarty, 5 grudnia, Zespół Szkół Leśnych w Miliczu zorganizował Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy polskiej i obcojęzycznej.
I tak ok. godziny 11.30 w sali kominkowej Technikum Leśnego spotkały się trzyosobowe delegacje recytatorów z I LO, ZS im. Tadeusza Kościuszki oraz ZS Leśnych wyłonione w drodze szkolnych eliminacji. Utwory o rozmaitej tematyce, począwszy od klasycznej poezji Mickiewicza, Słowackiego, przez współczesnych autorów takich jak Herbert czy a nawet Czapińska, skończywszy na bajkach Krasickiego, zostały zaprezentowane kolejno w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Występy oceniło sześcioosobowe jury, w skład którego weszli nauczyciele z poszczególnych szkół.
Z naszej szkoły w kategorii języka polskiego wyróżniono Ewelinę Zawieję z klasy III b (I miejsce) oraz Darię Borutę z klasy II c (II miejsce). Natomiast w kategorii języka niemieckiego I miejsce przyznano ex quo Krzysztofowi Mizerze z klasy I a i Darii Borucie.