20 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Nagrody dla uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się swoją postawą i osobowością osiągając bardzo dobre wyniki w nauce jak również sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych wraz z dyrektor Henryką Skrzynecką wręczali starosta Piotr Lech oraz przedstawiciel Rady Rodziców Iwona Grobelna.

Nagrody książkowe oraz świadectwo z biało-czerwonym paskiem otrzymali:

kl. Ia – Joanna Morcinek (5,43)

kl. Ib – Aneta Hutta (5,08), Patrycja Zakowicz (5,07), Milena Ośmiałowska (4,92)

kl. Ic – Daria Boruta (5,21), Julita Mazurkiewicz (5,07), Barbara Defratyka (5,00)

kl. Id – Weronika Szecel (4,93), Anna Czajkowska (4,86), Magdalena Stefańska (4,77)

kl. Ie – Monika Kołodziej (5,00), Kalina Kagan (4,86)

kl. If – Adriana Całujek (4,93), Izawetta Manuel (4,87), Jakub Łukowiak (4,87)

kl.IIb – Paulina Jarosz (5,27), Joanna Stefaniak (5,00), Ewelina Zawieja (4,8)

kl.IIc – Karolina Susser (5,07), Piotr Maleszka (5,0), Katarzyna Waroczyk (4,93), Joanna Jaskulska (4,8), Maciej Mastalerz (4,79)

kl.IId – Barbara Małecka (4,80)

kl.IIe – Magdalena Kułakowska (4,80)

kl.IIf – Agata Arnold (4,93), Marta Makowska (4,86)

Po raz pierwszy w tym roku przyznaliśmy honorowy tytuł „Przyjaciel Szkoły”, takie wyróżnienie otrzymali:  prof. A. Czujowski, prof. L. Żuber , ks. R. Kempiak oraz D. Frik. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim pracownikom I LO oraz uczniom życzymy dobrego, zasłużonego wypoczynku,
niech czas wakacji  zostanie dobrze wykorzystany i stanie się okazją do przydatnych doświadczeń.
Bezpiecznego powrotu do szkoły i pracy 1 września!