25 kwietnia, w samo południe, rozpoczęła się na auli I LO uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły 174 tegorocznym abiturientom.
Zaszczycili ją swą obecnością (oprócz uczniów, dyrekcji i nauczycieli) starosta milicki Piotr Lech, kierownik ds. oświaty Dariusz Duszyński, wiceburmistrz Tomasz Kasprolewicz (w roli przewodniczącego Rady Rodziców) oraz sekretarz powiatu Adam Aleksandrowicz, reprezentujący Absolwentów I LO w Miliczu. Przybyli także licznie rodzice, z których wielu otrzymało listy gratulacyjne.
Tegorocznym Absolwentem Roku została uczennica kl.IIIB Monika Kusch, która w ciepłych słowach podziękowała wszystkim autorom jej sukcesu – rodzicom, przyjaciołom, swojej klasie, dyrekcji i nauczycielom. Dodać jednak trzeba, że liczne osiągnięcia i to prestiżowe wyróżnienie Monika zawdzięcza przede wszystkim sobie samej, wytrwałej pracy i wspaniałemu usposobieniu. W tym roku wybrano również wiceabsolwenta, którym została Beata Hen, również z kl.IIIB.
Oprawę uroczystości przygotowała kl.IIb z wychowawczynią prof.M.Barteczką.
Wszystkim Absolwentom życzymy powodzenia i wytrwania w realizacji życiowych planów!

A oto screen z rozdania świadectw (do obejrzenia wszystkich zdjęć zapraszamy do galerii):