W poniedziałek, 3 września, o godz. 9.00 w auli I LO nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008. Tuż po ceremonii uczniowie udadzą się z wychowawcami do klas na godzinę wychowawczą.
Przypominamy, iż w dniu tym obowiązuje strój apelowy.

Witamy serdecznie wszystkich u progu nowego roku szkolnego 2007/2008, a zwłaszcza żądną wiedzy elitę milickiej młodzieży!

Cieszy nas niezmiernie obecność nowych uczniów z klasy 3g oraz pierwszaczków, którzy zmierzą się z obowiązkową maturą z matematyki w 2010 roku. Życzymy Wam owocnej nauki i niezapomnianych chwil w tych przepięknych, zielonych murach I LO.

Również trzecioklasistom stającym przed życiowym wyzwaniem, jakim jest matura, życzymy sukcesów oraz zapału do pracy. Ku pokrzepieniu serc pragniemy przypomnieć, że za rok czekają Was najdłuższe w życiu, bo aż czteromiesięczne wakacje.

Natomiast pracownikom liceum życzymy wytrwałości i sukcesów.

W roku szkolnym 2007/2008 uczyć się będzie 505 uczniów w 19 oddziałach. Grono pedagogiczne liczy 47 nauczycieli.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej, a chętnych do pomocy przy jej redagowaniu.

Moderatorzy serwisu I LO