4 marca w Kuratorium Oświaty we Wrocławiu z udziałem Kurator Oświaty Beaty Pawłowicz, odbyła się wystawa przygotowana przez Rodzinę Szkół Armii Krajowej, do której należy I LO w Miliczu. Nasi uczniowie przygotowali wystawę poświęconą 75 rocznicy napaści sowieckiej na Polskę. Naszą szkołę reprezentowali wicedyrektor Iwona Lewandowska, nauczyciel historii Magdalena Duda, nagrodzeni uczniowie w konkursie „Armia Krajowa i jej bohaterowie – elementarz” – Marta Morawiak i Jacek Deląg oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Andżelika Kurczakowska i Daniel Misiek. W tym roku przypada wiele rocznic, które upamiętnią szkoły zrzeszone w Rodzinie Szkół Armii Krajowej. I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu przygotuje rocznicę napaści ZSRR na Polskę 17 września 1939 roku.