W piątek, 11 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez klasę Ie. Po wprowadzeniu sztandarów i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał dyrektor szkoły Sławomir Strzelecki. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

W imieniu młodzieży szkolnej najserdeczniejsze życzenia złożył przewodniczący SU - satysfakcji z wykonywanej pracy, optymizmu, wielu radosnych chwil i samych sukcesów swoich uczniów.

Szczególne podziękowania należą się dyrekcji, dzięki której możemy być dumni z tego, że nasza szkoła wygląda coraz piękniej i mamy coraz lepsze warunki do zdobywania wiedzy.

Nie zapominamy także o pracownikach naszej szkoły - z panią Basią i panem Janem na czele. Dziękujemy paniom sprzątaczkom: pani Małgosi, pani Justynie, pani Alinie i pani Krysi – dziękujemy Wam za to, że dbacie o to, aby w szkole było bezpiecznie, czysto, po prostu jak w niebie!

Dziękujemy pani Grażynie i pani Kasi za cierpliwość w sekretariacie.

Dziękujemy panu Zenonowi i pani Małgosi za to, że stoją na straży finansów szkoły.