W piątek, 26 kwietnia o godz. 10:00 odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. Uroczystość prowadzili uczniowie IIc, Mariola Buczkowska i Wojciech Wilk. Wśród zaproszonych gości byli wicestarosta W. Szydełko, prezes Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Miliczu J. Fedorowski, przewodniczący Rady Rodziców P. Sorbicki.

Życzę Wam, drodzy absolwenci „zielonego” liceum, żebyście zawsze podążali za swoimi marzeniami i robili w życiu to, co będzie dawało Wam radość i satysfakcję. Idźcie naprzód i wracajcie do szkoły, w której mam nadzieję, spędziliście trzy szczęśliwe lata swojej młodości – zwrócił się do absolwentów dyrektor S. Strzelecki. Po przemówieniu dyrektora, głos zabrali: W. Szydełko oraz P. Sorbicki, którzy przekazali gratulacje tegorocznym absolwentom i życzyli powodzenia na egzaminach maturalnych.

Absolwentem Roku został Dominik Delczyk, z klasy III a.

Uczniowie ze średnią co najmniej 5,0 odebrali nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów I LO w Miliczu oraz Radę Rodziców, otrzymali je: Dominik Delczyk, Aleksandra Cieplik, Joanna Karbowska, Marta Szyca, Kornelia Pacyna, Aleksandra Tysiak, Małgorzata Gumiak, Izabela Michalak, Monika Sobczyk, Dominika Bocheńska. Przyznano również nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe – Aleksandra Cieplik, Izabela Michalak, Dominik Delczyk, Patrycja Smok, Jakub Poraszka.

Uroczystość uświetnił szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem p. M. Kuśnierza.

Zapraszamy do galerii.