Od soboty, 13 października, gościmy w naszej szkole młodzież z gimnazjum w Springe.

Wymiana młodzieży pomiędzy I LO a Otto Hahn Gymnasium w Springe ma już swoją wieloletnią tradycję. Nasi licealiści wyjeżdżają do Springe w czerwcu każdego roku, natomiast młodzi Niemcy odwiedzają zielone liceum na przełomie września/października każdego roku. W tym roku do milickiego liceum przyjechała 12-osobowa grupa uczniów wraz z dwójką nauczycieli. Młodzież zamieszkała u gościnnych rodzin swoich kolegów. Podczas kilkudniowego pobytu miliccy licealiści pod okiem germanistek zadbali o ciekawy i atrakcyjny program (zajęcia w szkole, spotkanie z dyrektorem, zwiedzanie Milicza i okolic, zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem itp.).