Rok szkolny 2012/2013 możemy uznać za otwarty. Zarówno dla uczniów i nauczycieli to okres wytężonej pracy i nauki. Szczególnie pracowity czas czeka uczniów klas trzecich - przed wami matura! Maturzyści - do boju! Ciepło i serdecznie witamy uczniów klas pierwszych. Przed wami nowa szkoła, nowi koledzy oraz nauczyciele, nowe wyzwania...

W roku szkolnym 2012/2013 uczyć się będzie 438 uczniów w 15 oddziałach.

Wychowawcy klas pierwszych: IA - M.Ziarko, IB - E.Hajdun, IC - A.Waleńska, ID - E.Kwapisz, IE - A.Süsser.

Do znakomitego grona pedagogicznego dołączyli: M.Duda,  M.Oczkowska, D.Escobedo, M.Barteczka, S.Morawski i Ł.Kontowski.

Podczas dzisiejszej uroczystości, najlepszemu absolwentowi, zostało wręczone stypendium imienia nieżyjącej już nauczycielki matematyki -  Łucji Skibińskiej. To zaszczytne stypendium otrzymała Aleksandra Jaskulska. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy Oli i jej rodzicom.

Więcej na temat inauguracji roku szkolnego przedstawiamy dzięki uprzejmości tvpm. (wkrótce)

Dzisiejszą uroczystość przygotowała klasa IId pod czujnym okiem wych. B.Jaskulskiej. Apel prowadzili: A.Wolarz i F.Zając, natomiast śpiew - P.Dziedzic.