W ostatni piątek czerwca, o godz. 9:00, w auli szkolnej odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012. Jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły S. Strzelecki, następnie starosta P. Lech oraz przewodniczący Rady Rodziców K. Golec.

Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz działalność na rzecz szkoły wręczali uczniom dyrekcja szkoły oraz wychowawcy. Otrzymali je:

Uroczystość uświetnił występ naszych kolegów i koleżanek z zespołu Strzelecki Band oraz uczniów z Ie.

Przed nami dwa miesiące wakacji, radość młodzieży, wytchnienie dla nauczycieli. Życzymy pożytecznego marnowania czasu wolnego oraz dobrego, bezpiecznego wypoczynku!