W piątek, 27 kwietnia o godz. 11.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas III. W uroczysty sposób absolwentom wręczono świadectwa ukończenia szkoły, wraz z wychowawcą świadectwa wręczała dyrekcja szkoły (pani Małgorzata Socha - klasa IIIa, pani Honorata Nowicka - klasa IIIb, pani Alicja Süsser - klasa IIIc, pani Anna Waleńska - klasa IIId, pani Elżbieta Kwapisz - klasa IIIe).

Zasłużony tytuł Absolwenta Roku 2012 otrzymała Aleksandra Jaskulska z klasy IIIc. Serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe za świadectwa ze średnią co najmniej 5,0 otrzymali: Agata Kühn, Katarzyna Ratajek, Aleksandra Jaskulska, Monika Maleszka, Krzysztof Masarczyk, Monika Sroga, Joanna Stepańczak, Jedrzej Wołk, Patrycja Dobroszczyk, Paweł Karbowski.

Świadectwa z wyróżnieniem ze średnią co najmniej 4,75: Aleksandra Konopka, Aleksandra Łapucha, Barbara Książek, Filip Osiczański, Marcin Połczyk, Sara Waroczyk, Anita Abrantowicz, Ewa Grajczak, Klaudia Nowicka, Justyna Sypniewska.

Nagrody książkowe otrzymali również uczniowie, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w działalność charytatywną i społeczną szkoły, młodzież udzielała się w WOŚP, w zespole szkolnym Strzelecki Band, powiatowej telewizji kablowej, zawodach sportowych: Sara Waroczyk, Mateusz Uciechowski, Filip Osiczański, Justyna Jarosz, Anita Abrantowicz, Sandra Garbarek, Adam Chołodecki, Jędrzej Wołk, Aleksandra Szkwarek, Marcin Połczyk.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy, średnia ocen ukończenia szkoły rocznika 2012 to 4,0. Życzymy powodzenia na maturze oraz podejmowania mądrych życiowych decyzji.