Nasze liceum po raz kolejny uczestniczyło w projekcie międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC.

Projekt pt. "Work shopping" trwał od… do…  2011 r.  w I LO w Miliczu. Gośćmi naszymi byli: Tamuna z Gruzji, Anel z Kazachstanu oraz ... Studenci zamieszkali przez tydzień w domach naszych licealistów: Agaty Walaszczyk i Filipa Osiczańskiego. W ramach projektu uczniowie I LO brali udział w zajęciach warsztatowych i prezentacjach multimedialnych pogłębiając wiedzę o samej organizacji AIESEC, krajach reprezentowanych przez studentów, uczyli się komunikacji, kreatywności itp. Zajęcia odbywały się w języku angielskim, a prowadzący starali się o atrakcyjność zajęć wzbogacając je o zabawy, tańce oraz gry językowe. Tradycyjnie już Dyrekcja szkoły przyjęła gości w gabinecie. W sympatycznej atmosferze, przy filiżance herbaty odbyło się krótkie spotkanie. W ostatnim dniu studentów pożegnano skromnymi upominkami z dedykacją, a oni wpisali się do szkolnej kroniki. Koordynacją projektu zajęła się prof. E. Hajdun.