1 września uczniowie pożegnali się z błogim wakacyjnym lenistwem i z radością wrócili do szkoły.

Tradycyjnie, o godz. 9:00 w auli szkolnej odbył się uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2011/2012. Jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły S. Strzelecki, następnie starosta P. Lech oraz przewodniczący Rady Rodziców K. Golec.

W nowym roku szkolnym do grona pedagogicznego dołączyli ks. Paweł Kucia, Krystyna Dutkowiak, Małgorzata Matuszak, Justyna Żarczyńska, Patrycja Papież, Marzena Rokita, Izabela Rokita, Agnieszka Pietrzak, Alina Demeńczuk i Tomasz Nowakowski.

A czymże byłoby zielone liceum bez uczniów? Witamy wszystkich serdecznie, a w szczególności uczniów klas pierwszych!

Podczas uroczystości ogłoszono stypendystę im. Ł. Skibińskiej – ten zasłużony tytuł otrzymał Krzysztof Mizera. Gratulujemy!

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetniał nasz ulubiony zespół „Strzelecki Band”.