Strzelecki Band

Około 300 uczniów I LO, w tym 18 z wyróżnieniem, ukończyło w środę 22 czerwca kolejny rok szkolny. Zebranych na auli powitali Jagoda Ostrowska i Adam Chołodecki. Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrał dyrektor szkoły Sławomir Strzelecki rozpoczynając swoje przemówienie słowami Einsteina "Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości". Więcej zdjęć z galerii znajdziecie tutaj.

W imieniu starosty głos zabrała Aleksandra Wencek. Następnie głos zabrał przewodniczący RR Krzysztof Golec.

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróznieniem:

Dominik Delczyk, Ia – 5,62

Aleksandra Jaskulska, IIc – 5,35

Patrycja Dobroszczyk, IId – 5,29

Aleksandra Cieplik, Ic – 5,29

Monika Sroga, IIc – 5,28

Krzysztof Masarczyk, IIc – 5,21

Katarzyna Ratajek, IIa – 5,14

Marta Szyca, Id – 5,07

Aleksandra Tysiak, Ie – 5,0

Agata Kühn, IIa – 5,0

Monika Maleszka, IIc – 5,0

Paweł Karbowski, IId – 5,0

Anita Abrantowicz, IId – 4,97

Monika Sobczyk, Id – 4,86

Dominika Bocheńska, Id – 4,86

Kornelia Pacyna, Id – 4,79

Aleksandra Łopucka, IIa – 4,79

Jędrzej Wołk, IIc – 4,78

Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów z klasy II a oraz występ zespołu "Strzelecki Band", który wprowadził nas w bardzo miły, wakacyjny nastrój.

Wszystkim życzymy dobrego, zasłużonego odpoczynku i pożytecznego marnowania czasu wolnego!