31 maja 2011 w I Liceum Ogólnokształcącym w Miliczu odbył się finał XI Powiatowego Konkursu Młodych Informatyków.

Uczniowie w czasie 3,5 godziny wykonywali prezentację w wybranym programie na temat „WAKACJE".

Komisja Finałowa XI Powiatowego Konkursu Informatycznego w składzie: Barbara Nawrot, Aleksandra Mączyńska, Paulina  Jasińska, Ewa Pomogier, Andrzej Biały oraz Sylwester Maciejewski wytypowała zwycięzców.

W kategotii szkół ponadgimnazjalnych: 1. miejsce - Iwona Sobolewska (I LO w Miliczu), 2. miejsce - Marzena Jasińska (I LO w Miliczu), 3. miejsce - Jędrzej Wołk (I LO w Miliczu). Wyróżnienia: Łukasz Smolnik (Zespół Szkół w Miliczu), Dominik Delczyk (I LO w Miliczu).

W kategorii szkół gimnazjalnych: 1. miejsce - Dawid Backer (Gimnazjum w Krośnicach), 2. miejsce - Agata Wołk (Gimnazjum w Bukowicach), 3. miejsce - Zuzanna Zauliczna (Gimnazjum w Cieszkowie).

Wyróżnienia: Patryk Jasiński (Gimnazjum w Miliczu), Marcin Dominik (Gimnazjum AD ASTRA).