Punktualnie o g.1100 rozpoczęła się w auli I LO uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów. Swoją obecnością zaszczycili nas wicestarosta powiatu milickiego p. Władysław Szydełko oraz przewodniczący Rady Rodziców p.Krzysztof Golec. Najliczniejszą grupę stanowili bohaterowie dnia - uczniowie klas: IIIa (wych. E.Hajdun), IIIb (wych. M.Rybka), IIIc (wych. S.Maciejewski), IIId (wych. M.Ziarko), IIIe (wych. A.Konopacka).
Po hymnie państwowym i zmianie pocztu sztandarowego szkoły dyrekcja ogłosiła  wybór Absolwenta Roku. Został nim uczeń kl.IIIb - Henryk Grzywna.
Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe tym uczniom, którzy osiągnęli średnią 5,00 i wyższą: Henrykowi Grzywnie z kl.IIIb (5,13), Magdalenie Samól z kl.IIIe (5,07) i Sylwii Kohli z kl.IIIc (5,00).
Wręczono również świadectwa pozostałym uczniom, wśród których świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Krzysztof Mizera (4,87) i Natalia Kural (4,81) z kl.IIIa, Małgorzata Folmer z kl.IIIb (4,94), Konrad Hupało (4,81), Martyna Łuczyszyn (4,75) i Żaneta Zajiczek (4,75) z kl.IIId, Katarzyna Hołobyn (4,80), Paulina Skibińska (4,80) i Magdalena Zakrzacka (4,80) z kl.IIIe.
W trakcie uroczystości podziękowania za pracę odebrał odchodzący na emeryturę p.Kazimierz Kobusiński. Gromkie brawa były bardzo zasłużone.
Serdecznie gratulujemy a wszystkim maturzystom życzymy połamania pióra!