I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej

Fundusz remontowy

Fundusz Remontowy  Zielonego Liceum

Stwórzmy szkołę na miarę XXI wieku!

Dlaczego warto wesprzeć?

Nasza szkoła jest miejscem, w którym kształtujemy przyszłość młodych ludzi, rozwijamy ich zdolności intelektualne, społeczne i artystyczne. Jednakże, jak wiele placówek edukacyjnych, stoimy przed wyzwaniami związanymi z utrzymaniem wysokich standardów nauczania, dostosowaniem się do nowoczesnych technologii oraz utrzymaniem infrastruktury w odpowiednim stanie. Aby zapewnić naszym uczniom bezpieczne i inspirujące otoczenie, potrzebujemy Twojego wsparcia!

Nasza szkoła aktywnie wspiera rozwój zdolnych uczniów, inspirując ich do osiągania wybitnych wyników w nauce, sztuce i sporcie. W związku z tym, poszukujemy partnerów, którzy podzielają naszą pasję do edukacji i chcieliby wesprzeć zdolnych młodych ludzi w ich drodze do sukcesu.

Dlaczego warto wspierać zdolnych uczniów? Zdolni uczniowie to przyszłość naszego społeczeństwa. Poprzez ich rozwój i wsparcie, tworzymy liderów, innowatorów i kreatorów zmian. Każdy zasługuje na szansę na rozwój swoich talentów niezależnie od sytuacji finansowej swojej rodziny.

Wasze wsparcie finansowe pomoże nam w:

1. Modernizacji infrastruktury: stworzeniu nowoczesnych gabinetów naukowych, zakup innowacyjnego sprzętu edukacyjnego – to wszystko przyczyni się do stworzenia lepszego środowiska edukacyjnego.
  2. Wsparciu programów nauczania: Możemy zainwestować w rozwijające programy edukacyjne, dodatkowe zajęcia i nowoczesne metody nauczania, co z kolei przyczyni się do lepszego przygotowania uczniów do wyzwań przyszłości.
  3. Stypendiach i pomocy finansowej: Dzięki wsparciu finansowemu będziemy w stanie oferować stypendia i pomoc finansową dla uczniów z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz dla uczniów zdolnych.

Co zyskają Państwo jako sponsorzy:

1. Wizerunek firmy: Poprzez wsparcie edukacji zdolnych uczniów, firma zdobywa pozytywny wizerunek jako instytucja zaangażowana w rozwój społeczny.
  2. Reklama i promocja: Sponsorzy będą wyeksponowani na różnych platformach szkolnych i lokalnych wydarzeniach, co przyczyni się do zwiększenia widoczności marki.
  3. Satysfakcja społeczna: Wspierając zdolnych uczniów, firma uczestniczy w tworzeniu lepszej przyszłości, co może być źródłem satysfakcji dla pracowników i klientów.

Jak przekazać darowiznę?

Wpłat można dokonywać na konto Rady Rodziców przy  ILO:

39 95820000 2000 0000 0101 0001. W tytule prosimy wpisać: „ Fundusz Remontowy Zielonego Liceum”.

Z góry dziękujemy za Waszą wspaniałomyślność i dar serca.

Społeczność Zielonego Liceum