I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej

Wymiana z Otto Hahn Gymnasium w Springe - dzień trzeci

Dziś uczniowie z Niemiec mieli okazję zobaczyć jak wyglądają lekcje w polskiej szkole. Nasi uczniowie przybyli na zajęcia lekcyjne ze swoimi partnerami z wymiany.

Tego dnia odbył się też dzień języka obcego. Zadowoleni niemieccy uczniowie pomogli swoim kolegom i koleżankom w przedstawianiu różnych ciekawostek w języku niemieckim. Po 3 godzinie lekcyjnej młodzież wraz z opiekunami wymiany udała się do sali konferencyjnej. Tam zostali miło przywitani przez panią. Dyrektor, Marzenę Rokitę oraz przez Starostę Powiatu Milickiego, pana Sławomira Strzeleckiego.

Aby poznać lepiej Milicz uczniowie zagrali w grę miejską po Miliczu w małych grupach. Po grze miejskiej wszyscy spotkali się w Muzeum Bombki KOM, aby ustalić co będą robić następnego dnia.

Oliwia Muzyka