W dniu 16 września 2022 r., odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo szkół w ramach „Licealiady młodzieży” za rok szkolny 2021/2022. I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu w klasyfikacji ogólnej szkół ponadpodstawowych całego województwa dolnośląskiego zajęło IX miejsce a w powiecie milickim zaszczytne I miejsce zdobywając aż 1160 punktów. Jest to najlepszy wynik naszego liceum w dotychczasowej historii szkoły w tego typu rozgrywkach.
Powyższe osiągnięcie jest zasługą zarówno uczniów jak i opiekunów: Honoraty Nowickiej, Jacka Posackiego i Artura Czujowskiego. Zmagania naszych uczniów w/w zawodach polegały na zdobyciu jak największej liczby punktów w różnych dyscyplinach sportowych tj. siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, piłka halowa, biegi przełajowe, badminton i tenis stołowy. Na podkreślenie również zasługuje to, że w rozgrywkach brało udział ponad 200 szkół z całego Dolnego Śląska.
Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia uczniom jak i nauczycielom!

  • 1
  • 2
  • 3