W dniu 22.09.2022 w ramach III Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w naszej szkole odbył się piknik integracyjny klas pierwszych. Wzięło w nim udział 6 klas wraz z wychowawcami. Pod hasłem „Dzień blisko Natury – w jaki sposób kontakt z naturą nas wzmacnia, pozytywnie nastraja?” młodzież rywalizowała rozwiązując m.in. quiz o szkole, geografii, ekologii, zadania z języków obcych oraz zadania sportowe przygotowane przez nauczycieli. Każda z klas otrzymała mapę z trasą gry terenowej. Najlepsi, którzy zdobędą największą ilość pkt. zyskają dodatkowy dzień na wycieczkę oraz będzie miała możliwość dostać jeden dzień bez odpowiedzi ustnej, co dodatkowo motywowało uczniów. Na koniec wszyscy zadowoleni i zmęczeni wspólnie spotkali się na lini mety na ognisku przy Domu Drzewa. Wspólnie spędzony czas na łonie natury, rozmowy i rozwiązywanie zadań przybliżyło wszystkich do siebie, do lepszego poznania kolegów. Mamy nadzieję, ze współpraca podczas gry terenowej była świetną przygodą dla naszych pierwszoklasistów.

• dbn_1
  • dbn_10